Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

ANDIS AGC2

ANDIS AGC2

Andis AGC 2 to profesjonalna dwubiegowa silnikowa maszynka sieciowa do strzyżenia psów i innch zwierząt, szczególnie polecana także do strzyżenia koni, świn i bydła. Idelnie nadaje się dla groomerów oraz weterynarzy.

Więcej szczegółów


580,00 zł brutto

A22610

Stan: produkt dostępny

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również :

 

Profesjonalna, 2-biegowa maszynka. W komplecie z ostrzem nr. 10 - 1.5mm. Doskonała maszynka do domowego jak i zawodowego strzyżenia zwierząt. Przełącznik biegów posiada dwa tryby: Normal oraz High o 25% szybszy niż tryb Normal.

Cicha, pełna mocy praca silnika sprawia, że strzyżenie maszynką Andis AGC 2 staje się przyjemnością oraz pozwala na pracę nawet z bardzo wrażliwymi na hałas zwierzętami. Maszynka AGC 2 jest bardzo lekka i podczas pracy nie wibruje.

Dwubiegowy, wirnikowy silnik o mocy 35 W nie przegrzewa się i może pracować przez długi czas bez przerw. Obroty silnika na pierwszym biegu wynoszą 2700 obr/min natomiast na drugim 3300 obr/min.

Maszynka Andis AGC 2 jest całkowicie bezobsługowa tzn. nie wymaga smarowania i oliwienia żadnych wewnętrznych mechanizmów.

Ergonomiczna obudowa jest odporna na uderzenia natomiast włącznik włącznik z blokadą zapobiegającą przypadkowemu wyłączaniu sprawia, że jego obsługa nie sprawia żadnego kłopotu.

 

Ostrza do maszynki Andis AGC 2 są kompatybilne z innymi modelami maszynek firmy Andis oraz z modelami maszynek Oster A5, Moser 1245 itp.

Dane techniczne:

  • Silnik: 35 W,
  • Prędkość podwójna,
  • Długość: 19 cm
  • Moc 230 V, 50-60 Hz,
  • W komplecie ostrze nr10 - 1.5mm.

 

PRODUKT POLECANY

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowani mogą pisać posty

Koszyk  

jest pusty
Reklama

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę